Ürünlerimiz

Firmamız ürünlerine güvenmektedir. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye daima önem vermektedir.

Danışmanlık

Çok çeşitli sektörlerden çok geniş bir üretici yelpazesi ile işbirliği yaparak ürünlerinizi dünyaya pazarlıyoruz.

Diyortech İç ve Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. uluslararası ticaret üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle “Doğru Zaman, Doğru Yer” prensibi doğrultusunda çalışıyoruz.
Diyortech kuruluşundan bu yana kalite bazlı hizmet anlayışıyla, Türkiye’den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalarla işbirliği yapmayı amaçlamaktadır.

Diyortech, tüm dünya pazarlarındaki müşterilere hizmet vermektedir.

​Şirketimizin ana hedefi Türkiye’de çeşitli sektörlerde üretim ve/veya satış yapan firmalarla, yurt dışındaki alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini arttırmaktır. Bu amaçla şirketimiz firmaların çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir hizmet anlayışını benimsemiş ve buna uygun bir yapı geliştirmiştir.

Alıcılar için bütünlüklü bir hizmet vermekteyiz. Bir alıcı bir ürün talep ettiğinde, portföyümüzdeki üreticilerle temasa geçip ürünün hızlıca teslimatını sağlamaktayız. Geniş bir üretici ve tedarikçi ağına sahip olduğumuzdan, çeşitli sektörlerden ürünleri hızla ve güvenilir olarak tedarik edebilmekteyiz.

İhracat yapmayı hedefleyen firmalar için A’dan Z’ye hizmet verebildiğimiz gibi, halihazırda ürünlerini yurt dışına pazarlayan firmalar için portföyümüzde bulunan yurt dışı müşterilerle iletişime geçme ve yeni pazarlar için araştırma hizmetleri sunmaktayız.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler CE sertifikalı olup Avrupa standartlarına uygundur.

Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna ve Kırgızistan ülkeleri için gerekli EAC ve Gost belgelerimiz mevcuttur.